trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
loplop
2
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
177
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Doctor Strange
66,002 votes
6
— Fair
80%
Logan
60,817 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,928 votes
6
— Fair
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,359 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,580 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
56,262 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
56,045 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,162 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
51,374 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
49,066 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,991 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,490 votes
5
— Meh
79%
Mad Max: Fury Road
46,650 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,451 votes
8
— Great
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,901 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,934 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,328 votes
9
— Superb
77%
Get Out
41,200 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,675 votes
9
— Superb
76%
Baby Driver
39,918 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,093 votes
5
— Meh
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,278 votes
9
— Superb
71%
Kong: Skull Island
33,231 votes
4
— Poor
74%
Split
32,604 votes
7
— Good
84%
Coco
31,702 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Justice League
31,659 votes
6
— Fair
72%
Aquaman
31,614 votes
5
— Meh
83%
Hacksaw Ridge
30,706 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,166 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,577 votes
6
— Fair
75%
Star Trek Beyond
26,559 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,578 votes
9
— Superb
84%
Léon: The Professional
24,844 votes
9
— Superb
72%
Shazam!
24,393 votes
8
— Great
74%
War for the Planet of the Apes
23,875 votes
7
— Good
78%
Star Trek Into Darkness
23,371 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,272 votes
7
— Good
69%
Life
21,927 votes
9
— Superb
76%
Alita: Battle Angel
21,824 votes
5
— Meh
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,527 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,473 votes
8
— Great
76%
The Equalizer
21,328 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,498 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Nobody
19,420 votes
8
— Great
69%
Bird Box
18,826 votes
6
— Fair
70%
Glass
17,969 votes
6
— Fair
72%
Don't Breathe
17,206 votes
6
— Fair
77%
Zack Snyder's Justice League
17,031 votes
7
— Good
73%
Ralph Breaks the Internet
15,731 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,289 votes
6
— Fair
78%
Train to Busan
14,950 votes
8
— Great
75%
Hell or High Water
14,404 votes
8
— Great
64%
Pacific Rim: Uprising
13,892 votes
5
— Meh
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,622 votes
2
— Terrible
73%
Lady Bird
12,726 votes
5
— Meh
80%
The Goonies
12,721 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Mortal Kombat
12,180 votes
5
— Meh
79%
Kubo and the Two Strings
12,074 votes
7
— Good
77%
Luca
11,457 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,412 votes
6
— Fair
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup