Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
LordGreen
3
Followers
2
Following
The Moon
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
157
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Sherlock
48,178 votes
7
— Good
85%
House
30,736 votes
7
— Good
83%
Suits
24,936 votes
7
— Good
81%
Prison Break
23,429 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
23,316 votes
7
— Good
77%
The 100
20,544 votes
7
— Good
78%
The Witcher
20,153 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,908 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,972 votes
7
— Good
80%
Loki
16,516 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,838 votes
7
— Good
79%
Grey's Anatomy
15,041 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,933 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,563 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,965 votes
7
— Good
82%
Californication
11,401 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
11,110 votes
7
— Good
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,758 votes
7
— Good
76%
You
10,602 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,355 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
10,112 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,455 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,431 votes
7
— Good
82%
30 Rock
7,806 votes
7
— Good
77%
The Man in the High Castle
6,985 votes
7
— Good
81%
Barry
6,366 votes
7
— Good
82%
The Night Of
6,094 votes
7
— Good
77%
The Sandman
6,252 votes
7
— Good
79%
Alice in Borderland
5,793 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,863 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,767 votes
7
— Good
74%
Locke & Key
4,948 votes
7
— Good
80%
The Fall
4,746 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,716 votes
7
— Good
70%
Stephen King's It
4,832 votes
7
— Good
76%
Gen V
4,286 votes
7
— Good
75%
Carnival Row
4,102 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,918 votes
7
— Good
73%
Ahsoka
3,925 votes
7
— Good
76%
The Haunting of Bly Manor
3,809 votes
7
— Good
75%
Doom Patrol
3,801 votes
7
— Good
72%
Wayward Pines
3,787 votes
7
— Good
79%
Married... with Children
3,503 votes
7
— Good
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,513 votes
7
— Good
87%
Batman: The Animated Series
3,262 votes
7
— Good
76%
Sweet Tooth
3,391 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,303 votes
7
— Good
75%
Devs
3,311 votes
7
— Good
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,356 votes
7
— Good
78%
Tulsa King
2,856 votes
7
— Good
75%
The Alienist
2,809 votes
7
— Good
75%
The Terror
2,588 votes
7
— Good
74%
Servant
2,479 votes
7
— Good
78%
Counterpart
2,333 votes
7
— Good
79%
Manhunt
2,180 votes
7
— Good
77%
3rd Rock from the Sun
2,089 votes
7
— Good
76%
Poker Face
2,094 votes
7
— Good
81%
The Lost Room
1,953 votes
7
— Good
72%
Hunters
1,972 votes
7
— Good
81%
Life
1,775 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch