trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lorena Ferreira de Araújo
0
followers
Recife, Pernambuco
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
47
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
WALL·E
40,481 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,504 votes
7
— Good
69%
Divergent
23,967 votes
7
— Good
64%
Spider-Man 3
20,682 votes
7
— Good
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,554 votes
7
— Good
71%
22 Jump Street
16,833 votes
7
— Good
73%
Ralph Breaks the Internet
15,649 votes
7
— Good
82%
The Princess Bride
11,975 votes
7
— Good
70%
Alice Through the Looking Glass
11,644 votes
7
— Good
76%
Corpse Bride
9,940 votes
7
— Good
66%
The Lone Ranger
9,702 votes
7
— Good
71%
Pocahontas
8,697 votes
7
— Good
64%
Dark Shadows
9,016 votes
7
— Good
72%
Sleeping Beauty
7,129 votes
7
— Good
67%
Robin Hood
7,216 votes
7
— Good
70%
EuroTrip
6,330 votes
7
— Good
64%
The Tourist
6,446 votes
7
— Good
66%
No Strings Attached
6,251 votes
7
— Good
67%
Parker
5,349 votes
7
— Good
65%
The Kissing Booth
4,917 votes
7
— Good
73%
Descendants
4,299 votes
7
— Good
68%
Shanghai Noon
3,958 votes
7
— Good
71%
Closer
3,749 votes
7
— Good
59%
The Nutty Professor
3,712 votes
7
— Good
56%
Season of the Witch
3,198 votes
7
— Good
71%
Peter Pan
2,444 votes
7
— Good
62%
Ghosts of Girlfriends Past
2,608 votes
7
— Good
62%
What to Expect When You're Expecting
2,443 votes
7
— Good
64%
Fool's Gold
2,298 votes
7
— Good
43%
Jack and Jill
2,679 votes
7
— Good
72%
The Constant Gardener
2,040 votes
7
— Good
61%
Daddy Day Care
2,137 votes
7
— Good
69%
Kickboxer
1,969 votes
7
— Good
74%
Frida
1,730 votes
7
— Good
64%
Larry Crowne
1,766 votes
7
— Good
67%
No Reservations
1,646 votes
7
— Good
64%
Monster-in-Law
1,523 votes
7
— Good
74%
Miss You Already
1,285 votes
7
— Good
60%
The Sweetest Thing
1,401 votes
7
— Good
72%
Stepmom
1,264 votes
7
— Good
60%
I Spy
1,334 votes
7
— Good
65%
Beauty and the Beast: The Enchanted Christmas
1,229 votes
7
— Good
60%
You Will Meet a Tall Dark Stranger
732 votes
7
— Good
64%
Chasing Liberty
674 votes
7
— Good
63%
In Hell
440 votes
7
— Good
62%
Private Resort
250 votes
7
— Good
60%
How to Deal
151 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup