trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Marcia Dottori
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,206 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,442 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,737 votes
6
— Fair
84%
The Queen's Gambit
18,099 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,509 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,705 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,766 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Bear
6,606 votes
6
— Fair
77%
The Sandman
5,939 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,375 votes
7
— Good
86%
Heartstopper
2,945 votes
9
— Superb
77%
The Fall of the House of Usher
3,082 votes
6
— Fair
76%
Sweet Tooth
3,109 votes
5
— Meh
75%
Baby Reindeer
3,066 votes
8
— Great
81%
Maid
2,268 votes
7
— Good
72%
Archive 81
2,006 votes
6
— Fair
81%
Hacks
1,428 votes
6
— Fair
75%
The Devil's Hour
1,029 votes
7
— Good
75%
THEM
918 votes
9
— Superb
76%
Strike
767 votes
8
— Great
77%
RIPLEY
761 votes
7
— Good
85%
The Beatles: Get Back
686 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Devil in Ohio
778 votes
6
— Fair
68%
Eric
550 votes
7
— Good
70%
Chapelwaite
533 votes
7
— Good
79%
Good Morning, Verônica
362 votes
9
— Superb
70%
Shining Vale
304 votes
6
— Fair
70%
You Don't Know Me
252 votes
7
— Good
69%
I Just Killed My Dad
246 votes
7
— Good
75%
Dhootha
63 votes
7
— Good
78%
The Others
54 votes
10
— Totally Ninja!
55%
O Caso Escola Base
2 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup