trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lauren
20
followers
Melbourne, Australia
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
124
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
79%
The Big Bang Theory
61,137 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,109 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,477 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,087 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,492 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,485 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,882 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,796 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,112 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,694 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,375 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,343 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,230 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,844 votes
8
— Great
73%
2 Broke Girls
9,052 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,912 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Riverdale
7,398 votes
5
— Meh
76%
Gossip Girl
7,221 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,072 votes
5
— Meh
79%
The Good Doctor
6,854 votes
9
— Superb
80%
Killing Eve
6,289 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,200 votes
5
— Meh
75%
Young Sheldon
5,924 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,149 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Series of Unfortunate Events
5,058 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Schitt's Creek
5,037 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Locke & Key
4,832 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Upload
4,766 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Manifest
4,523 votes
9
— Superb
80%
Jane the Virgin
3,388 votes
8
— Great
80%
9-1-1
3,112 votes
10
— Totally Ninja!
76%
GLOW
2,719 votes
6
— Fair
70%
Scream Queens
2,510 votes
5
— Meh
77%
Will & Grace
2,471 votes
6
— Fair
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,208 votes
9
— Superb
71%
The Society
1,938 votes
8
— Great
81%
Impractical Jokers
1,919 votes
8
— Great
78%
Chicago Med
1,893 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Our Planet
1,536 votes
7
— Good
66%
Once Upon a Time in Wonderland
1,490 votes
7
— Good
43%
Keeping Up with the Kardashians
1,451 votes
7
— Good
71%
Siren
1,325 votes
8
— Great
75%
Wizards of Waverly Place
1,252 votes
7
— Good
72%
The Carrie Diaries
1,223 votes
8
— Great
69%
Girlboss
1,158 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Younger
1,132 votes
9
— Superb
68%
Hannah Montana
1,044 votes
7
— Good
61%
Powerless
952 votes
5
— Meh
61%
Ravenswood
751 votes
2
— Terrible
73%
The Neighborhood
745 votes
9
— Superb
79%
All American
736 votes
8
— Great
76%
Red Band Society
677 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Explained
671 votes
8
— Great
77%
The Grim Adventures of Billy & Mandy
668 votes
8
— Great
71%
MasterChef Australia
660 votes
7
— Good
72%
Dollface
477 votes
9
— Superb
69%
Pretty Little Liars: The Perfectionists
476 votes
7
— Good
78%
Alexa & Katie
462 votes
8
— Great
78%
Mrs Brown's Boys
459 votes
8
— Great
67%
10 Things I Hate About You
437 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup