trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lisa P
VIP
4
7
followers
Holland, Michigan
53
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
103
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
The Empire Strikes Back
36,993 votes
7
— Good
84%
Return of the Jedi
33,254 votes
7
— Good
77%
Home Alone
30,688 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,425 votes
7
— Good
81%
Oppenheimer
21,305 votes
7
— Good
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,274 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,427 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
19,507 votes
7
— Good
80%
Soul
17,698 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
18,053 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,371 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,327 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,461 votes
7
— Good
70%
How the Grinch Stole Christmas
12,495 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,817 votes
7
— Good
77%
Luca
11,412 votes
7
— Good
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,179 votes
7
— Good
65%
Mulan
11,334 votes
7
— Good
70%
The Creator
10,601 votes
7
— Good
78%
The Wizard of Oz
9,316 votes
7
— Good
69%
White House Down
9,822 votes
7
— Good
75%
Poor Things
8,807 votes
7
— Good
73%
Killers of the Flower Moon
8,322 votes
7
— Good
73%
Elemental
7,967 votes
7
— Good
82%
Rear Window
7,476 votes
7
— Good
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,615 votes
7
— Good
74%
The Banshees of Inisherin
7,001 votes
7
— Good
76%
Close Encounters of the Third Kind
6,020 votes
7
— Good
69%
Triangle of Sadness
5,855 votes
7
— Good
64%
Napoleon
5,924 votes
7
— Good
67%
I Care a Lot
5,630 votes
7
— Good
67%
The Power of the Dog
5,517 votes
7
— Good
75%
Where the Crawdads Sing
4,801 votes
7
— Good
77%
Sound of Metal
4,571 votes
7
— Good
62%
Asteroid City
4,710 votes
7
— Good
77%
Past Lives
4,001 votes
7
— Good
79%
To Kill a Mockingbird
3,922 votes
7
— Good
74%
The Fabelmans
4,033 votes
7
— Good
68%
The Santa Clause 2
3,538 votes
7
— Good
68%
Emily the Criminal
3,501 votes
7
— Good
61%
Amsterdam
3,618 votes
7
— Good
69%
The Zone of Interest
3,387 votes
7
— Good
66%
Holidate
3,438 votes
7
— Good
68%
When We First Met
3,335 votes
7
— Good
69%
Spirited
3,285 votes
7
— Good
66%
Bridget Jones: The Edge of Reason
3,328 votes
7
— Good
81%
The Apartment
2,973 votes
7
— Good
72%
Belfast
2,940 votes
7
— Good
75%
Aftersun
2,641 votes
7
— Good
65%
Spencer
2,725 votes
7
— Good
76%
Kramer vs. Kramer
2,261 votes
7
— Good
75%
Flight of the Navigator
2,160 votes
7
— Good
66%
Da 5 Bloods
2,096 votes
7
— Good
55%
Blonde
2,298 votes
7
— Good
76%
The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society
1,955 votes
7
— Good
65%
The Lost Daughter
1,843 votes
7
— Good
66%
May December
1,734 votes
7
— Good
70%
Pieces of a Woman
1,644 votes
7
— Good
78%
Perfect Days
1,525 votes
7
— Good
67%
Being the Ricardos
1,537 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup