trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
LT-Bergmuis
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
49
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
John Wick: Chapter 2
48,490 votes
8
— Great
81%
Joker
47,049 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
37,031 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,326 votes
8
— Great
70%
Venom
33,863 votes
8
— Great
81%
The Imitation Game
30,719 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,614 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,045 votes
8
— Great
71%
World War Z
29,762 votes
8
— Great
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,068 votes
8
— Great
84%
American History X
20,281 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,498 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,984 votes
8
— Great
77%
Nightcrawler
18,853 votes
8
— Great
82%
Snatch
18,078 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,068 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
18,328 votes
8
— Great
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,317 votes
8
— Great
72%
The Lion King
16,190 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,536 votes
8
— Great
67%
Uncharted
16,114 votes
8
— Great
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,995 votes
8
— Great
65%
Black Adam
14,142 votes
8
— Great
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,927 votes
8
— Great
71%
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
11,898 votes
8
— Great
73%
The Italian Job
10,443 votes
8
— Great
70%
Angel Has Fallen
10,307 votes
8
— Great
69%
The Gray Man
9,919 votes
8
— Great
73%
The Equalizer 3
8,769 votes
8
— Great
72%
Demolition Man
7,989 votes
8
— Great
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,169 votes
8
— Great
72%
The Last Duel
7,815 votes
8
— Great
63%
Aquaman and the Lost Kingdom
8,085 votes
8
— Great
72%
Midway
6,819 votes
8
— Great
73%
Kingdom of Heaven
6,702 votes
8
— Great
77%
Enemy at the Gates
6,167 votes
8
— Great
77%
Dark Waters
5,642 votes
8
— Great
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
5,857 votes
8
— Great
62%
Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life
5,797 votes
8
— Great
80%
Hotel Rwanda
5,084 votes
8
— Great
73%
The King
5,111 votes
8
— Great
72%
The Highwaymen
4,999 votes
8
— Great
62%
Reminiscence
4,719 votes
8
— Great
76%
Sound of Freedom
3,671 votes
8
— Great
75%
Detroit
3,301 votes
8
— Great
73%
The Outpost
3,097 votes
8
— Great
76%
The Banker
2,988 votes
8
— Great
77%
Glory
2,338 votes
8
— Great
70%
Sleeping Dogs
1,711 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup