Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Luana Duarte
16
Followers
17
Following
Uberlândia - Brasil
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,839
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
29
30
31
57%
Happily Ever After
20 votes
6
— Fair
68%
Owner of the Story
19 votes
7
— Good
54%
Deep Powder
18 votes
6
— Fair
73%
You Will Know What to Do With Me
18 votes
7
— Good
64%
The Moving Forest
18 votes
5
— Meh
65%
6 Points About Emma
17 votes
5
— Meh
72%
Forbidden to Forbid
17 votes
8
— Great
63%
Honeyglue
16 votes
7
— Good
47%
If You Saw His Heart
16 votes
3
— Bad
57%
Touch of Evil
14 votes
6
— Fair
51%
Taking Stock
14 votes
5
— Meh
58%
House of Secrets
13 votes
5
— Meh
59%
Gift
12 votes
7
— Good
64%
Shadows in the Sun
12 votes
6
— Fair
69%
Blue Blood
12 votes
5
— Meh
70%
The Voice in Your Head
12 votes
6
— Fair
49%
The Lady and the Highwayman
10 votes
6
— Fair
59%
David Copperfield
10 votes
8
— Great
63%
Real Beleza
10 votes
6
— Fair
65%
Long Way Back Home
10 votes
5
— Meh
51%
Beauty in the Broken
10 votes
6
— Fair
68%
Cowboy's Heart
9 votes
6
— Fair
86%
House: Swan Song
9 votes
9
— Superb
71%
Blue Eyes
8 votes
9
— Superb
60%
In love with an angel
8 votes
5
— Meh
58%
Hidden Moon
7 votes
6
— Fair
52%
The Secret Laughter of Women
7 votes
7
— Good
60%
Closed Rooms
7 votes
7
— Good
46%
Restaurant
6 votes
5
— Meh
66%
Obsession
6 votes
5
— Meh
46%
The Picture of Dorian Gray
6 votes
2
— Terrible
44%
País do Desejo
5 votes
4
— Poor
55%
Goldfish
5 votes
7
— Good
56%
The Dog Thrower
3 votes
7
— Good
23%
B-Side
3 votes
5
— Meh
60%
Queen
1 vote
6
— Fair
1
2
3
29
30
31
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch