Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Luana Duarte
16
Followers
17
Following
Uberlândia - Brasil
38
Luana
is watching
Tell Me Lies
2x04
"Just Stable Children"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Family
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
366
movies
Family
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
73%
A River Runs Through It
1,185 votes
8
— Great
70%
Spanish Affair
1,150 votes
7
— Good
64%
The Kid
1,128 votes
5
— Meh
64%
The Secret Garden
1,085 votes
6
— Fair
63%
Nim's Island
1,082 votes
5
— Meh
62%
The Sleepover
999 votes
5
— Meh
62%
A Moroccan Affair
946 votes
4
— Poor
66%
Angus, Thongs and Perfect Snogging
914 votes
5
— Meh
70%
Back to the Outback
900 votes
5
— Meh
64%
Operation Christmas Drop
888 votes
5
— Meh
59%
First Daughter
847 votes
5
— Meh
58%
Spanish Affair 2
844 votes
6
— Fair
64%
The Holiday Calendar
843 votes
5
— Meh
76%
Dragons: Gift of the Night Fury
832 votes
8
— Great
64%
The King's Daughter
808 votes
6
— Fair
65%
Angels in the Outfield
804 votes
6
— Fair
82%
Kitbull
802 votes
8
— Great
57%
Stormbreaker
719 votes
2
— Terrible
70%
The Healer
645 votes
5
— Meh
73%
The Great Gilly Hopkins
613 votes
7
— Good
78%
Hair Love
613 votes
8
— Great
53%
The Shaggy Dog
612 votes
2
— Terrible
65%
Nancy Drew
610 votes
4
— Poor
72%
A Princess for Christmas
591 votes
6
— Fair
74%
Just Another Christmas
586 votes
7
— Good
74%
Red Dog
573 votes
8
— Great
58%
My Girl 2
532 votes
3
— Bad
66%
Air Mater
505 votes
6
— Fair
65%
Merry Little Batman
398 votes
4
— Poor
56%
Christmas Wedding Planner
392 votes
5
— Meh
66%
Patrick
385 votes
6
— Fair
66%
Paper Planes
379 votes
7
— Good
59%
Christmas with a View
362 votes
4
— Poor
70%
Corrina, Corrina
358 votes
6
— Fair
74%
Monica and Friends: Bonds
356 votes
6
— Fair
72%
A Royal Christmas
353 votes
6
— Fair
72%
We Bare Bears: The Movie
335 votes
7
— Good
70%
Northpole: Open for Christmas
260 votes
5
— Meh
74%
Dear Frankie
241 votes
8
— Great
78%
One Small Step
228 votes
9
— Superb
69%
Dashing Through the Snow
224 votes
6
— Fair
62%
Four Kids and It
213 votes
6
— Fair
56%
The Prince & Me 2: The Royal Wedding
202 votes
3
— Bad
65%
Return to Christmas Creek
186 votes
6
— Fair
65%
School of Life
185 votes
6
— Fair
83%
Monica and Friends: Lessons
165 votes
8
— Great
62%
Double Dad
162 votes
6
— Fair
79%
Late Afternoon
160 votes
9
— Superb
67%
Foster
135 votes
8
— Great
60%
Good Boy!
124 votes
4
— Poor
69%
Finding Normal
121 votes
5
— Meh
67%
Undrafted
117 votes
7
— Good
75%
Secret Summer
106 votes
5
— Meh
67%
For Better or For Worse
87 votes
6
— Fair
67%
Annie Claus Is Coming to Town
86 votes
6
— Fair
58%
Leave It to Beaver
77 votes
6
— Fair
58%
A Grande Família: O Filme
74 votes
4
— Poor
65%
The White Countess
69 votes
8
— Great
61%
Um Tio Quase Perfeito
62 votes
6
— Fair
66%
The Santa Suit
61 votes
6
— Fair
1
2
3
5
6
7
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch