trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Luigi Oscurato
6
followers
Italia
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
1,943 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Extended)
1,923 votes
10
— Totally Ninja!
90%
The Lord of the Rings: The Two Towers (Extended)
2,067 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Godfather
28,491 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,852 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,888 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Godfather: Part II
18,003 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,674 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,891 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,108 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Empire Strikes Back
37,049 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,248 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,666 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Good, the Bad and the Ugly
11,122 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,221 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,947 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Departed
25,381 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Toy Story
36,636 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,270 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Once Upon a Time in America
5,253 votes
10
— Totally Ninja!
81%
For a Few Dollars More
4,770 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
49,314 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Blade Runner
27,221 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,785 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,280 votes
10
— Totally Ninja!
78%
A Fistful of Dollars
5,229 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Nothing Left to Do But Cry
298 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Best Offer
2,843 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Revenant
33,926 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Leopard
443 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Matrix Reloaded
26,284 votes
10
— Totally Ninja!
74%
War for the Planet of the Apes
23,850 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Hook
7,858 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Passion of the Christ
4,994 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup