trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Luís Holy
18
followers
Brazil
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,078 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,663 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
24,964 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,444 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,367 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,062 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,347 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,850 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,108 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
12,940 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,285 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,914 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pretty Little Liars
8,883 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Black Sails
7,796 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,751 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,652 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Banshee
7,488 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Continuum
7,233 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,859 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Halt and Catch Fire
4,153 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,461 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Masters of Sex
2,867 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Terror
2,485 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Twilight Zone
2,065 votes
10
— Totally Ninja!
70%
From Dusk Till Dawn: The Series
1,559 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Kingdom
689 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Real Humans
628 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Outer Limits
450 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup