Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Luka
VIP
2
3
Followers
5
Following
Croatia
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
62
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
Captain America: Civil War
57,085 votes
7
— Good
79%
John Wick
52,792 votes
6
— Fair
77%
John Wick: Chapter 2
49,422 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,078 votes
8
— Great
79%
Zootopia
45,481 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,824 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,368 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,088 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
32,387 votes
9
— Superb
81%
The Imitation Game
31,339 votes
8
— Great
88%
The Godfather
29,340 votes
9
— Superb
72%
Tenet
26,366 votes
9
— Superb
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,669 votes
6
— Fair
80%
Aladdin
23,475 votes
9
— Superb
80%
Oppenheimer
23,373 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Warcraft
21,508 votes
8
— Great
76%
Nobody
20,108 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Wonder Woman 1984
18,537 votes
5
— Meh
70%
Glass
18,353 votes
9
— Superb
72%
Bad Moms
18,251 votes
8
— Great
65%
The Dark Tower
16,836 votes
8
— Great
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,681 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Snowden
14,640 votes
6
— Fair
72%
Cars 3
13,905 votes
8
— Great
76%
The Irishman
13,808 votes
8
— Great
70%
Enola Holmes
11,955 votes
8
— Great
65%
Mulan
11,521 votes
5
— Meh
73%
Juno
11,431 votes
7
— Good
71%
Paul
10,402 votes
8
— Great
61%
The Marvels
9,255 votes
9
— Superb
66%
Hardcore Henry
8,259 votes
5
— Meh
66%
Borat Subsequent Moviefilm
7,482 votes
6
— Fair
64%
Project Power
6,610 votes
7
— Good
70%
The Guardians of the Galaxy Holiday Special
6,512 votes
7
— Good
77%
The Trial of the Chicago 7
6,100 votes
9
— Superb
74%
Bridge to Terabithia
5,574 votes
9
— Superb
59%
The Midnight Sky
4,852 votes
6
— Fair
76%
Me and Earl and the Dying Girl
4,736 votes
8
— Great
67%
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
4,231 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Outside the Wire
4,219 votes
5
— Meh
48%
Movie 43
4,114 votes
6
— Fair
75%
The Way Way Back
3,919 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,792 votes
8
— Great
72%
Tenacious D in The Pick of Destiny
3,686 votes
9
— Superb
73%
Colonia
3,557 votes
9
— Superb
66%
Holidate
3,514 votes
6
— Fair
47%
The Room
3,148 votes
2
— Terrible
77%
The Best Offer
2,976 votes
8
— Great
71%
The Aeronauts
2,690 votes
8
— Great
71%
The Kings of Summer
2,557 votes
9
— Superb
70%
Nick and Norah's Infinite Playlist
2,335 votes
8
— Great
73%
Grandma's Boy
2,274 votes
9
— Superb
69%
Flash Gordon
2,058 votes
8
— Great
64%
Let It Snow
1,680 votes
8
— Great
66%
The Art of Getting By
1,644 votes
8
— Great
67%
Beerfest
1,608 votes
9
— Superb
53%
American Pie Presents: Girls' Rules
989 votes
6
— Fair
50%
Stasis
723 votes
4
— Poor
56%
Hick
600 votes
7
— Good
71%
Jimmy Carr: His Dark Material
512 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch