trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
LukeDude200
4
followers
Canada
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
192
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Hunter x Hunter
4,744 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,474 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,506 votes
8
— Great
86%
Severance
8,940 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,129 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Your lie in April
2,134 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mob Psycho 100
2,878 votes
10
— 100%
85%
Friends
41,483 votes
7
— Good
85%
Nichijou - My Ordinary Life
603 votes
7
— Good
85%
The Bear
6,682 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,762 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Ping Pong the Animation
486 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,450 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,339 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,102 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,617 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,523 votes
9
— Superb
84%
Made in Abyss
1,703 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,137 votes
9
— Superb
84%
The Tatami Galaxy
394 votes
10
— Totally Ninja!
84%
A Place Further Than the Universe
405 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scissor Seven
296 votes
9
— Superb
83%
Clannad
1,076 votes
9
— Superb
83%
The Disastrous Life of Saiki K.
868 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Schitt's Creek
5,037 votes
8
— Great
83%
Bocchi the Rock!
482 votes
10
— Totally Ninja!
83%
My Hero Academia
5,010 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,543 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Usagi Drop
526 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,792 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,393 votes
8
— Great
82%
Laid-Back Camp
324 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,914 votes
9
— Superb
82%
Fallout
6,516 votes
9
— Superb
82%
The Rehearsal
1,156 votes
8
— Great
82%
That Time I Got Reincarnated as a Slime
1,520 votes
9
— Superb
82%
Dopesick
2,089 votes
8
— Great
82%
Chainsaw Man
2,548 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harley Quinn
2,364 votes
8
— Great
81%
Smiling Friends
775 votes
6
— Fair
81%
Dr. Stone
2,065 votes
9
— Superb
81%
The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened
220 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,587 votes
7
— Good
81%
My Dress-Up Darling
999 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Planetes
375 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,570 votes
9
— Superb
80%
Asobi Asobase - workshop of fun -
287 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,078 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Kim's Convenience
1,282 votes
8
— Great
80%
Welcome to the N.H.K.
689 votes
8
— Great
80%
Lovely Complex
412 votes
5
— Meh
80%
The Dangers in My Heart
238 votes
9
— Superb
80%
You're the Worst
2,260 votes
7
— Good
80%
Skip and Loafer
228 votes
7
— Good
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,678 votes
9
— Superb
80%
Shirobako
238 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Golden Boy
684 votes
7
— Good
79%
Abbott Elementary
1,512 votes
8
— Great
79%
Death Parade
2,064 votes
9
— Superb
79%
Polar Bear Cafe
76 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup