trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lunaivy
VIP
4
13
followers
Coventry, United Kingdom
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
84
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Inception
71,766 votes
9
— Superb
87%
The Matrix
61,582 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,721 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,372 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,587 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,745 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,194 votes
9
— Superb
68%
Ghost in the Shell
26,575 votes
9
— Superb
78%
Tangled
26,167 votes
9
— Superb
76%
300
25,145 votes
9
— Superb
69%
Barbie
19,301 votes
9
— Superb
70%
Glass
17,936 votes
9
— Superb
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,489 votes
9
— Superb
70%
Us
15,412 votes
9
— Superb
70%
Red Sparrow
14,695 votes
9
— Superb
79%
Taxi Driver
14,634 votes
9
— Superb
75%
Encanto
14,334 votes
9
— Superb
74%
The Devil Wears Prada
13,276 votes
9
— Superb
75%
Scream
11,509 votes
9
— Superb
77%
The Last Samurai
11,281 votes
9
— Superb
75%
I, Tonya
11,020 votes
9
— Superb
65%
The Lost City
10,516 votes
9
— Superb
61%
Moonfall
9,481 votes
9
— Superb
76%
Boyhood
9,104 votes
9
— Superb
73%
One Hundred and One Dalmatians
8,958 votes
9
— Superb
67%
M3GAN
8,461 votes
9
— Superb
63%
Bee Movie
8,162 votes
9
— Superb
71%
Vanilla Sky
6,867 votes
9
— Superb
74%
The Judge
6,792 votes
9
— Superb
76%
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
6,577 votes
9
— Superb
60%
Jennifer's Body
5,704 votes
9
— Superb
65%
The Guilty
5,602 votes
9
— Superb
70%
Bone Tomahawk
5,495 votes
9
— Superb
76%
Labyrinth
5,350 votes
9
— Superb
59%
Vivarium
5,207 votes
9
— Superb
75%
Changeling
4,936 votes
9
— Superb
63%
Escape Room: Tournament of Champions
4,828 votes
9
— Superb
74%
Anatomy of a Fall
4,720 votes
9
— Superb
68%
Last Action Hero
4,566 votes
9
— Superb
72%
The Texas Chain Saw Massacre
4,291 votes
9
— Superb
66%
Coyote Ugly
3,851 votes
9
— Superb
65%
True Story
3,446 votes
9
— Superb
61%
Ghost Ship
3,345 votes
9
— Superb
65%
Fright Night
3,282 votes
9
— Superb
81%
Song of the Sea
3,011 votes
9
— Superb
57%
Superman III
2,711 votes
9
— Superb
64%
Thanksgiving
2,647 votes
9
— Superb
62%
Eli
2,452 votes
9
— Superb
61%
Immaculate
2,275 votes
9
— Superb
76%
A Dog's Way Home
2,109 votes
9
— Superb
67%
Do Revenge
2,107 votes
9
— Superb
68%
The Clovehitch Killer
2,105 votes
9
— Superb
61%
The Empty Man
2,066 votes
9
— Superb
59%
Cube Zero
1,848 votes
9
— Superb
72%
The Call
1,757 votes
9
— Superb
74%
Batman: The Long Halloween, Part One
1,526 votes
9
— Superb
70%
Sleep Tight
1,245 votes
9
— Superb
60%
The Divide
1,191 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Planet
1,183 votes
9
— Superb
59%
Paradise Hills
1,100 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup