Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
lurksin
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
49
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
The Wire
16,044 votes
7
— Good
86%
The Office
28,760 votes
7
— Good
86%
Dark
17,829 votes
7
— Good
85%
Parks and Recreation
18,055 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
29,967 votes
8
— Great
85%
Friends
42,661 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,691 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
55,048 votes
7
— Good
84%
The Boys
26,701 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,404 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,943 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,022 votes
7
— Good
83%
Supernatural
25,466 votes
8
— Great
83%
Infinity Train
887 votes
7
— Good
83%
What We Do in the Shadows
4,981 votes
8
— Great
83%
Psych
6,742 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,318 votes
9
— Superb
82%
The Night Of
6,105 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
10,177 votes
8
— Great
81%
Lost
33,672 votes
8
— Great
81%
The Lost Room
1,957 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
42,572 votes
8
— Great
80%
Lucifer
17,472 votes
7
— Good
80%
Dead Like Me
2,726 votes
7
— Good
80%
Ghosts
1,192 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,416 votes
7
— Good
80%
Bates Motel
8,053 votes
7
— Good
79%
Key & Peele
1,455 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,432 votes
7
— Good
78%
Resident Alien
3,521 votes
8
— Great
78%
The Magicians
5,278 votes
7
— Good
77%
Evil
2,320 votes
7
— Good
77%
The White Lotus
5,542 votes
7
— Good
77%
The 100
20,567 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,326 votes
7
— Good
77%
Your Honor
2,735 votes
7
— Good
76%
Prodigal Son
1,369 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,571 votes
7
— Good
76%
Upload
4,938 votes
8
— Great
75%
Sweet Home
2,036 votes
7
— Good
75%
Reaper
1,429 votes
7
— Good
75%
The Terror
2,591 votes
7
— Good
73%
Back to Life
283 votes
7
— Good
72%
Marianne
1,016 votes
7
— Good
72%
Kyle XY
1,973 votes
7
— Good
72%
Snowpiercer
3,999 votes
7
— Good
70%
Scream: The TV Series
2,476 votes
7
— Good
70%
Messiah
1,537 votes
7
— Good
68%
Revolution
7,699 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch