trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
LuvDoctor
VIP
2
0
followers
North Carolina
46
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
119
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
The Wire
15,504 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,174 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,055 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,825 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,057 votes
8
— Great
87%
The Twilight Zone
2,073 votes
8
— Great
87%
Succession
8,224 votes
8
— Great
86%
Severance
8,815 votes
8
— Great
86%
Friday Night Lights
2,711 votes
8
— Great
86%
Dark
17,041 votes
8
— Great
86%
Oz
3,183 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,123 votes
8
— Great
85%
Baseball
115 votes
8
— Great
85%
The Civil War
278 votes
8
— Great
85%
Friends
41,362 votes
8
— Great
85%
Yellowstone
4,830 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,918 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,107 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,544 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,666 votes
8
— Great
84%
1883
2,779 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,131 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,739 votes
8
— Great
84%
This Is Us
5,808 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,092 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,441 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,051 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,670 votes
8
— Great
84%
O.J.: Made in America
583 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,829 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,926 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,158 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,676 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,195 votes
8
— Great
83%
The Joy of Painting
163 votes
8
— Great
82%
Inside the Actors Studio
103 votes
8
— Great
82%
Mr. Bean
3,640 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,875 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,857 votes
8
— Great
82%
An Idiot Abroad
2,056 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,244 votes
8
— Great
82%
Parenthood
1,553 votes
8
— Great
82%
Looney Tunes
627 votes
8
— Great
82%
Oliver Stone's Untold History of the United States
224 votes
8
— Great
81%
1923
1,431 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,128 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,521 votes
8
— Great
81%
Alfred Hitchcock Presents
312 votes
8
— Great
81%
Silo
5,276 votes
8
— Great
81%
Stanley Tucci: Searching for Italy
116 votes
8
— Great
81%
Pachinko
568 votes
8
— Great
81%
Wu-Tang: An American Saga
406 votes
8
— Great
81%
Olive Kitteridge
810 votes
8
— Great
80%
The League
2,809 votes
8
— Great
80%
Making a Murderer
3,831 votes
8
— Great
80%
The Offer
834 votes
8
— Great
80%
Hip Hop Evolution
253 votes
8
— Great
80%
Roots
353 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,791 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,013 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup