trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Machinista13
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
100
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,761 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,221 votes
4
— Poor
85%
Friends
41,532 votes
1
— Weak Sauce :(
91%
Chernobyl
26,237 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,237 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,744 votes
6
— Fair
86%
The IT Crowd
13,126 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,836 votes
6
— Fair
86%
Ted Lasso
11,945 votes
6
— Fair
79%
Wednesday
11,318 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
You
10,203 votes
4
— Poor
86%
Severance
8,983 votes
1
— Weak Sauce :(
87%
Succession
8,331 votes
4
— Poor
81%
Euphoria
8,190 votes
4
— Poor
82%
Big Little Lies
7,079 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,325 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,200 votes
4
— Poor
80%
Atypical
4,989 votes
6
— Fair
80%
After Life
4,691 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,682 votes
4
— Poor
80%
Sharp Objects
4,371 votes
4
— Poor
76%
Dexter: New Blood
4,260 votes
4
— Poor
77%
The Morning Show
4,136 votes
4
— Poor
78%
Master of None
4,083 votes
4
— Poor
75%
3 Body Problem
4,047 votes
2
— Terrible
74%
The Outsider
3,382 votes
2
— Terrible
77%
Dead to Me
3,302 votes
4
— Poor
75%
Devs
3,171 votes
8
— Great
80%
Black Bird
3,126 votes
6
— Fair
82%
The Knick
2,879 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Hijack
2,843 votes
6
— Fair
72%
The Undoing
2,672 votes
4
— Poor
82%
Normal People
2,546 votes
8
— Great
76%
Defending Jacob
2,505 votes
2
— Terrible
73%
Ratched
2,459 votes
4
— Poor
84%
M*A*S*H
2,410 votes
1
— Weak Sauce :(
74%
Servant
2,388 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Maid
2,279 votes
8
— Great
82%
Dopesick
2,097 votes
6
— Fair
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,772 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Nine Perfect Strangers
1,684 votes
4
— Poor
79%
Extras
1,657 votes
8
— Great
80%
Undone
1,619 votes
2
— Terrible
84%
Coupling
1,590 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Old Man
1,547 votes
2
— Terrible
78%
The Righteous Gemstones
1,480 votes
4
— Poor
68%
Inside Man
1,216 votes
4
— Poor
75%
Dark Matter
1,155 votes
2
— Terrible
70%
Hung
1,137 votes
6
— Fair
70%
Pam & Tommy
1,127 votes
6
— Fair
75%
Vigil
1,113 votes
6
— Fair
74%
Under the Banner of Heaven
1,110 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
I May Destroy You
1,039 votes
4
— Poor
79%
The Capture
1,036 votes
6
— Fair
76%
Kidding
1,025 votes
6
— Fair
70%
The Staircase
931 votes
6
— Fair
67%
Collateral
876 votes
6
— Fair
81%
Friday Night Dinner
849 votes
10
— Totally Ninja!
44%
The Idol
825 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Made For Love
820 votes
4
— Poor
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup