trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Eric Wedige
VIP
10
6
followers
Madison, WI
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
267
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
82%
Deadpool
108,524 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,374 votes
8
— Great
88%
The Dark Knight
74,635 votes
9
— Superb
85%
Interstellar
72,318 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,628 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,795 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,310 votes
8
— Great
80%
Logan
60,649 votes
9
— Superb
65%
Suicide Squad
58,818 votes
6
— Fair
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,213 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,533 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,452 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,024 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,885 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,882 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,636 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,636 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,741 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
49,123 votes
6
— Fair
79%
Thor: Ragnarok
48,919 votes
9
— Superb
79%
Moana
48,913 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,747 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,153 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,037 votes
7
— Good
81%
Joker
46,815 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,428 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,306 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,171 votes
6
— Fair
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,149 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,115 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,449 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,194 votes
8
— Great
80%
Inside Out
43,435 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,219 votes
7
— Good
91%
The Shawshank Redemption
42,502 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Passengers
42,153 votes
6
— Fair
81%
Batman Begins
42,032 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Star Wars
41,783 votes
9
— Superb
74%
Captain America: The First Avenger
41,044 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,704 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,579 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,484 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,290 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,195 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,751 votes
8
— Great
75%
The Hunger Games
39,507 votes
7
— Good
72%
Thor
39,350 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
36,918 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,465 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,103 votes
8
— Great
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,077 votes
6
— Fair
69%
Thor: The Dark World
35,794 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,250 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,312 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,304 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,089 votes
7
— Good
70%
Venom
33,764 votes
6
— Fair
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,678 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,192 votes
8
— Great
71%
Kong: Skull Island
33,137 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup