trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Maeby
VIP
8
57
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
74
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,278 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,532 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,059 votes
9
— Superb
87%
Good Eats
412 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,224 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,096 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,814 votes
9
— Superb
86%
Friday Night Lights
2,711 votes
9
— Superb
86%
Heartstopper
2,933 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,933 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,019 votes
9
— Superb
85%
Freaks and Geeks
5,128 votes
9
— Superb
84%
Southland
1,224 votes
9
— Superb
84%
Community
20,251 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,519 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,927 votes
9
— Superb
83%
Mr Inbetween
1,245 votes
9
— Superb
83%
Happy Valley
1,900 votes
9
— Superb
82%
Bosch
3,220 votes
9
— Superb
82%
Mare of Easttown
5,287 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,672 votes
9
— Superb
82%
Rectify
1,866 votes
9
— Superb
81%
Slings & Arrows
74 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,675 votes
9
— Superb
80%
In My Skin
100 votes
9
— Superb
80%
Call My Agent!
539 votes
9
— Superb
80%
Jane the Virgin
3,383 votes
9
— Superb
80%
Party Down
1,746 votes
9
— Superb
80%
My So-Called Life
586 votes
9
— Superb
80%
Sharp Objects
4,341 votes
9
— Superb
80%
I May Destroy You
1,035 votes
9
— Superb
80%
America to Me
18 votes
9
— Superb
79%
The Returned
1,704 votes
9
— Superb
78%
Jury Duty
1,301 votes
9
— Superb
78%
The Durrells
429 votes
9
— Superb
78%
Catastrophe
1,079 votes
9
— Superb
78%
Blue Lights
364 votes
9
— Superb
78%
The Deuce
1,614 votes
9
— Superb
78%
Being Erica
500 votes
9
— Superb
78%
ZeroZeroZero
954 votes
9
— Superb
78%
The Graham Norton Show
673 votes
9
— Superb
78%
Lovesick
987 votes
9
— Superb
77%
Flowers
281 votes
9
— Superb
77%
Cheer
335 votes
9
— Superb
77%
The White Lotus
5,136 votes
9
— Superb
77%
David Makes Man
55 votes
9
— Superb
77%
Impulse
987 votes
9
— Superb
77%
High Maintenance
570 votes
9
— Superb
77%
Strike
764 votes
9
— Superb
76%
Better Things
1,050 votes
9
— Superb
76%
Show Me a Hero
678 votes
9
— Superb
76%
GLOW
2,712 votes
9
— Superb
76%
Ramy
641 votes
9
— Superb
75%
Younger
1,130 votes
9
— Superb
75%
Giri/Haji
651 votes
9
— Superb
75%
Teenage Bounty Hunters
795 votes
9
— Superb
75%
The Newsreader
122 votes
9
— Superb
75%
Alias Grace
1,700 votes
9
— Superb
75%
Our Boys
148 votes
9
— Superb
74%
Station Eleven
1,668 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup