trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Maeby
VIP
8
57
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
520
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
89%
Game of Thrones
131,141 votes
6
— Fair
92%
Breaking Bad
97,267 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,783 votes
3
— Bad
89%
Sherlock
47,146 votes
4
— Poor
84%
Dexter
39,024 votes
6
— Fair
75%
Arrow
31,952 votes
4
— Poor
85%
Black Mirror
28,780 votes
8
— Great
86%
The Office
27,358 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,051 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,663 votes
6
— Fair
83%
Westworld
25,828 votes
1
— Weak Sauce :(
87%
Better Call Saul
25,054 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,295 votes
5
— Meh
84%
House of Cards
24,229 votes
3
— Bad
84%
The Boys
24,124 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,460 votes
6
— Fair
76%
The Flash
24,115 votes
4
— Poor
84%
Marvel's Daredevil
22,643 votes
4
— Poor
81%
Prison Break
22,761 votes
3
— Bad
79%
Orange Is the New Black
22,963 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,107 votes
5
— Meh
84%
Community
20,248 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,094 votes
5
— Meh
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,071 votes
5
— Meh
90%
Firefly
17,592 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,050 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,433 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,789 votes
1
— Weak Sauce :(
91%
Band of Brothers
16,529 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,040 votes
4
— Poor
85%
Sons of Anarchy
17,066 votes
4
— Poor
92%
The Wire
15,501 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,172 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,387 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,069 votes
4
— Poor
84%
Silicon Valley
15,083 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,889 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,459 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,610 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,121 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,755 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,728 votes
5
— Meh
80%
Sex Education
13,670 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,750 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,320 votes
6
— Fair
82%
Chuck
12,386 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,112 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,810 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,398 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,303 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,342 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Under the Dome
12,685 votes
2
— Terrible
82%
Sense8
11,383 votes
7
— Good
82%
Californication
11,259 votes
6
— Fair
82%
24
11,229 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,066 votes
6
— Fair
77%
The End of the F***ing World
11,005 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,045 votes
6
— Fair
82%
House of the Dragon
9,887 votes
5
— Meh
76%
You
10,150 votes
7
— Good
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup