trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Magenof
VIP
7
12
followers
Belgium
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
60
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Death Note
15,858 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,803 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,580 votes
8
— Great
85%
Shōgun
4,469 votes
8
— Great
85%
Jujutsu Kaisen
3,980 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,637 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,564 votes
8
— Great
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,343 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,704 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,723 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
5,021 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,854 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,922 votes
8
— Great
82%
One Outs
203 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
10,249 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,326 votes
8
— Great
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,625 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,500 votes
8
— Great
81%
Longmire
1,645 votes
8
— Great
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,494 votes
8
— Great
80%
My Dress-Up Darling
1,002 votes
8
— Great
80%
Summer Time Rendering
551 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,301 votes
8
— Great
80%
Overlord
1,618 votes
8
— Great
80%
Black Bird
3,126 votes
8
— Great
80%
American Crime Story
3,848 votes
8
— Great
79%
Noragami
1,733 votes
8
— Great
79%
Miss Kobayashi's Dragon Maid
801 votes
8
— Great
78%
Goliath
1,875 votes
8
— Great
78%
Non Non Biyori
211 votes
8
— Great
78%
GATE
798 votes
8
— Great
78%
Hinamatsuri
382 votes
8
— Great
78%
Monthly Girls' Nozaki-kun
636 votes
8
— Great
78%
Terror in Resonance
1,418 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,231 votes
8
— Great
78%
Tokyo Vice
1,824 votes
8
— Great
78%
ReLIFE
793 votes
8
— Great
78%
Jericho
3,264 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,739 votes
8
— Great
78%
Golden Kamuy
288 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,340 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,202 votes
8
— Great
76%
Wotakoi: Love is Hard for Otaku
554 votes
8
— Great
75%
The Quintessential Quintuplets
507 votes
8
— Great
75%
Eden of the East
503 votes
8
— Great
75%
Charlotte
1,051 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,501 votes
8
— Great
74%
Another
2,146 votes
8
— Great
73%
Perry Mason
1,179 votes
8
— Great
73%
The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel Behavior
214 votes
8
— Great
73%
Waiting in the Summer
210 votes
8
— Great
72%
Flying Witch
205 votes
8
— Great
71%
Blend S
284 votes
8
— Great
71%
Chaika the Coffin Princess
211 votes
8
— Great
70%
Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend
291 votes
8
— Great
69%
Great Selection Taxi
24 votes
8
— Great
68%
Air
241 votes
8
— Great
65%
Gamers!
348 votes
8
— Great
61%
A Good Librarian Like a Good Shepherd
61 votes
8
— Great
58%
Lisey's Story
436 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup