trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Margarita Kozinkina
VIP
2
9
followers
Ulyanovsk, Russia
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
574
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
8
9
10
91%
The Shawshank Redemption
42,432 votes
8
— Great
88%
The Godfather
28,342 votes
3
— Bad
86%
Spirited Away
23,838 votes
8
— Great
86%
Inception
71,548 votes
6
— Fair
85%
Back to the Future
39,031 votes
8
— Great
85%
GoodFellas
20,450 votes
3
— Bad
85%
Parasite
33,859 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Usual Suspects
18,616 votes
2
— Terrible
84%
Bo Burnham: Inside
2,587 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,523 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Good Will Hunting
21,255 votes
9
— Superb
83%
Psycho
11,469 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,305 votes
8
— Great
82%
Deadpool
108,411 votes
8
— Great
82%
I Don't Want to Go Back Alone
271 votes
8
— Great
82%
The Way He Looks
1,611 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,486 votes
8
— Great
82%
All Too Well: The Short Film
373 votes
9
— Superb
82%
Dead Poets Society
12,406 votes
9
— Superb
82%
Up
38,786 votes
9
— Superb
82%
Perfect Blue
4,070 votes
9
— Superb
82%
Braveheart
18,614 votes
5
— Meh
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,460 votes
6
— Fair
82%
The Truman Show
28,542 votes
8
— Great
82%
How to Train Your Dragon
28,750 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ford v Ferrari
18,847 votes
5
— Meh
81%
Shutter Island
32,550 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Monsters, Inc.
35,959 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,244 votes
9
— Superb
81%
Portrait of a Lady on Fire
3,454 votes
9
— Superb
81%
Finding Nemo
39,361 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,037 votes
8
— Great
81%
Bo Burnham: Make Happy
1,268 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Toy Story 3
28,029 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,821 votes
9
— Superb
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,155 votes
6
— Fair
80%
Some Like It Hot
3,852 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
24,500 votes
7
— Good
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,375 votes
7
— Good
80%
The Big Lebowski
20,385 votes
9
— Superb
80%
The Nightmare Before Christmas
17,023 votes
4
— Poor
80%
Blade Runner
27,095 votes
5
— Meh
80%
A Clockwork Orange
15,049 votes
3
— Bad
80%
The Incredibles
35,849 votes
10
— Totally Ninja!
80%
About Time
14,472 votes
6
— Fair
80%
Gone Girl
32,628 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,352 votes
5
— Meh
80%
Groundhog Day
17,395 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,562 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Zootopia
44,563 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Jojo Rabbit
18,780 votes
8
— Great
79%
Love, Simon
7,727 votes
9
— Superb
79%
Moana
48,872 votes
8
— Great
79%
Donnie Darko
19,897 votes
5
— Meh
79%
The Breakfast Club
13,366 votes
5
— Meh
79%
No Country for Old Men
19,408 votes
6
— Fair
79%
Shrek
30,211 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,696 votes
9
— Superb
79%
Bo Burnham: What.
853 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Greatest Showman
17,845 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
8
9
10
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup