trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mainah
0
followers
Blue Hill, ME
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
265
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
91%
Chernobyl
26,070 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Monty Python's Flying Circus
1,626 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Beatles Anthology
98 votes
8
— Great
86%
QI
1,518 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Deadwood
5,098 votes
6
— Fair
86%
Peaky Blinders
16,232 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,905 votes
6
— Fair
85%
House
29,949 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,616 votes
8
— Great
85%
Yellowstone
4,839 votes
8
— Great
85%
Justified
6,418 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,552 votes
7
— Good
85%
The Newsroom
7,468 votes
8
— Great
84%
1883
2,782 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,238 votes
6
— Fair
84%
This Is Us
5,811 votes
8
— Great
84%
Borgen
1,083 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,590 votes
6
— Fair
84%
Boardwalk Empire
9,093 votes
6
— Fair
84%
The Century of the Self
146 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,058 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,118 votes
8
— Great
84%
The Good Wife
5,521 votes
6
— Fair
83%
Detectorists
670 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Flight of the Conchords
2,206 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,199 votes
7
— Good
83%
Heartland
589 votes
9
— Superb
83%
Happy Valley
1,900 votes
6
— Fair
83%
Treme
902 votes
10
— Totally Ninja!
82%
North & South
552 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,070 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,899 votes
6
— Fair
82%
Normal People
2,526 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,290 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,055 votes
5
— Meh
82%
Lonesome Dove
258 votes
8
— Great
82%
Dopesick
2,071 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Outlander
6,932 votes
9
— Superb
82%
Upright
288 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,484 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Animal Kingdom
2,018 votes
6
— Fair
82%
Hell on Wheels
3,810 votes
7
— Good
81%
Northern Exposure
576 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Years and Years
1,748 votes
7
— Good
81%
Longmire
1,634 votes
8
— Great
81%
1923
1,435 votes
8
— Great
81%
Barry
6,081 votes
6
— Fair
81%
Lessons in Chemistry
1,295 votes
8
— Great
81%
Slow Horses
2,931 votes
7
— Good
81%
The Good Fight
1,749 votes
8
— Great
81%
Doc Martin
528 votes
8
— Great
81%
Slings & Arrows
74 votes
8
— Great
81%
Call the Midwife
977 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Hacks
1,403 votes
9
— Superb
81%
Olive Kitteridge
811 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,680 votes
8
— Great
80%
Country Music
57 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Grace and Frankie
2,343 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,269 votes
8
— Great
80%
Corner Gas
270 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup