trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kalani Helekunihi
VIP
6
1
follower
Indianapolis, Indiana
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
94
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Inception
71,657 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,819 votes
8
— Great
80%
Logan
60,668 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,232 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,048 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,909 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,658 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,657 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,148 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,931 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,057 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
46,194 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,161 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
44,541 votes
8
— Great
80%
Inside Out
43,503 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,158 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
42,050 votes
8
— Great
85%
Star Wars
41,798 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,719 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,300 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,764 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
39,098 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,055 votes
8
— Great
82%
Up
38,842 votes
8
— Great
84%
The Lion King
37,361 votes
8
— Great
86%
The Empire Strikes Back
36,934 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
36,860 votes
8
— Great
82%
Toy Story
36,535 votes
8
— Great
84%
Return of the Jedi
33,204 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,679 votes
8
— Great
81%
Shutter Island
32,618 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,584 votes
8
— Great
78%
Despicable Me
32,547 votes
8
— Great
82%
How to Train Your Dragon
28,798 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
28,570 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,220 votes
8
— Great
80%
Blade Runner
27,142 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,523 votes
8
— Great
83%
Raiders of the Lost Ark
25,137 votes
8
— Great
81%
Back to the Future Part II
24,264 votes
8
— Great
76%
Sherlock Holmes
24,123 votes
8
— Great
81%
The Shining
23,897 votes
8
— Great
77%
Incredibles 2
23,393 votes
8
— Great
80%
Star Trek
23,193 votes
8
— Great
83%
Hidden Figures
23,162 votes
8
— Great
73%
Looper
21,773 votes
8
— Great
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,474 votes
8
— Great
76%
Kick-Ass
21,392 votes
8
— Great
81%
The Sixth Sense
21,228 votes
8
— Great
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,453 votes
8
— Great
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,240 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,068 votes
8
— Great
79%
No Country for Old Men
19,443 votes
8
— Great
77%
Minority Report
17,500 votes
8
— Great
80%
Groundhog Day
17,418 votes
8
— Great
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,252 votes
8
— Great
79%
Hot Fuzz
16,928 votes
8
— Great
71%
TRON: Legacy
16,433 votes
8
— Great
74%
Mission: Impossible
16,218 votes
8
— Great
73%
A Bug's Life
15,942 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup