trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Maddie
7
followers
Philadelphia
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
26
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
House
29,868 votes
9
— Superb
84%
Community
20,197 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,580 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,570 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Teen Wolf
9,814 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pretty Little Liars
8,877 votes
9
— Superb
69%
Glee
8,287 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,046 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,656 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Inbetweeners
3,285 votes
10
— Totally Ninja!
87%
My Mad Fat Diary
1,763 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Little Fires Everywhere
1,682 votes
8
— Great
85%
Vincenzo
1,175 votes
9
— Superb
79%
My Love from Another Star
828 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Heirs
768 votes
6
— Fair
76%
How to Make It in America
759 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Jersey Shore
733 votes
5
— Meh
79%
Oh My Ghostess
462 votes
10
— Totally Ninja!
80%
City Hunter
431 votes
9
— Superb
81%
Reply 1997
330 votes
10
— Totally Ninja!
60%
A Man in Full
237 votes
4
— Poor
75%
The Innocent Man
205 votes
9
— Superb
68%
Flower Boy Ramen Shop
132 votes
9
— Superb
75%
Shut Up Flower Boy Band
107 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Killer Girl K
21 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Can We Get Married?
19 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup