trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
MamaSaucy
VIP
5
4
followers
USA
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
26
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,657 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,720 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wonder Woman
56,502 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
48,983 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,916 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,474 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Now You See Me
33,583 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,249 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gone Girl
32,730 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Split
32,549 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,177 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Now You See Me 2
27,914 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Fifth Element
23,696 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hidden Figures
23,189 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Maleficent
21,180 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Sausage Party
20,088 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Legend of Tarzan
17,910 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Greatest Showman
17,889 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Soul
17,698 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Encanto
14,326 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Flash
11,275 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Maleficent: Mistress of Evil
9,862 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Cruel Intentions
5,182 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Woman King
4,081 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Wild Things
2,785 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Magic Pill
184 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup