trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Pablo Perez
0
followers
Seville, Andalusia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,810 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,252 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
8,014 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,870 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,124 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,050 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,713 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,690 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,956 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,199 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,798 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,282 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,119 votes
8
— Great
84%
Utopia
4,090 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,415 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,355 votes
9
— Superb
83%
The Grand Tour
4,323 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,833 votes
9
— Superb
81%
Malcolm in the Middle
6,113 votes
9
— Superb
81%
The Ministry of Time
594 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,871 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Assassination Classroom
2,155 votes
6
— Fair
80%
Bates Motel
7,928 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,082 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,231 votes
5
— Meh
78%
Riot Police
465 votes
9
— Superb
76%
Destination Truth
102 votes
6
— Fair
76%
Manhattan
850 votes
7
— Good
74%
Primeval
981 votes
8
— Great
72%
Jackass
893 votes
7
— Good
72%
The Plague
178 votes
8
— Great
70%
Fear the Walking Dead
9,323 votes
4
— Poor
67%
Utopia
814 votes
8
— Great
53%
This is art
3 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup