trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
manos
VIP
7
5
followers
Boston, USA
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
65,701 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,066 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,395 votes
8
— Great
81%
Lost
32,650 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,874 votes
8
— Great
84%
Suits
24,188 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,903 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
17,981 votes
8
— Great
86%
Dark
16,971 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,430 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,433 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,617 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,307 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,078 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,279 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,321 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,777 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,158 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,889 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,749 votes
8
— Great
76%
Gossip Girl
7,182 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,678 votes
8
— Great
80%
Taboo
5,320 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,843 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,377 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,210 votes
8
— Great
76%
Mythic Quest
2,388 votes
8
— Great
75%
The Future Diary
1,847 votes
8
— Great
75%
Tyrant
1,455 votes
8
— Great
71%
Dirty John
603 votes
8
— Great
70%
Keijo!!!!!!!!
283 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup