trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Marine220
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,322 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,679 votes
6
— Fair
81%
Toy Story 3
28,064 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Jason Bourne
24,877 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Sicario
23,884 votes
9
— Superb
76%
The Equalizer
21,237 votes
9
— Superb
73%
The Equalizer 2
16,457 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Upgrade
15,222 votes
5
— Meh
77%
Beetlejuice
12,244 votes
10
— Totally Ninja!
68%
John Carter
10,709 votes
9
— Superb
74%
Den of Thieves
9,591 votes
7
— Good
69%
Sleepless
8,339 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Safe House
7,277 votes
6
— Fair
66%
Happy Feet
7,313 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Sound of Music
6,019 votes
6
— Fair
55%
Doom
4,106 votes
6
— Fair
69%
Shoot 'Em Up
3,624 votes
9
— Superb
66%
Unsane
2,882 votes
8
— Great
59%
Fahrenheit 451
2,245 votes
7
— Good
65%
Taking Lives
2,069 votes
5
— Meh
79%
The 400 Blows
1,796 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The General
1,370 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Hang 'em High
1,030 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Zulu
760 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Shock and Awe
532 votes
10
— Totally Ninja!
50%
Independents' Day
429 votes
1
— Weak Sauce :(
62%
Arabian Nights
220 votes
6
— Fair
77%
The Thin Man Goes Home
147 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Astronaut: The Last Push
169 votes
10
— Totally Ninja!
62%
5 Against the House
40 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup