trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mario Tato
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
117
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,601 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,139 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
53,113 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,558 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,896 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,504 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,188 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,760 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,912 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,188 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,523 votes
10
— This is the Way.
85%
True Detective
21,167 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,309 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,137 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,500 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,583 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,128 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,311 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,102 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,223 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,790 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,115 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,813 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,203 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Elementary
12,596 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,170 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mentalist
12,350 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,219 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,044 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,939 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,302 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Crown
7,220 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lie to Me
7,309 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Legion
6,979 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Fallout
6,514 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,677 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Six Feet Under
5,496 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Cosmos
5,079 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,735 votes
10
— Totally Ninja!
80%
After Life
4,680 votes
10
— Totally Ninja!
81%
For All Mankind
4,556 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,043 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Maniac
4,205 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Master of None
4,081 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Making a Murderer
3,834 votes
10
— Totally Ninja!
80%
American Crime Story
3,846 votes
10
— Totally Ninja!
80%
SpongeBob SquarePants
3,274 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,278 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Devs
3,165 votes
10
— Totally Ninja!
73%
3%
2,278 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Chappelle's Show
2,066 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Inside Job
2,107 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trailer Park Boys
1,844 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Continental: From the World of John Wick
1,684 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes
1,307 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Derek
1,250 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,201 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Patrick Melrose
1,225 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Wild Wild Country
1,202 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Evil Genius
1,222 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup