trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Marjolie Reglos (Jojie)
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Avatar: The Last Airbender
18,756 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,809 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,745 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,118 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,340 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,717 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,387 votes
8
— Great
80%
Crazy Ex-Girlfriend
1,625 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,592 votes
8
— Great
79%
RuPaul's Drag Race
1,797 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,271 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,990 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,119 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,526 votes
8
— Great
79%
Alice in Borderland
5,517 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,079 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,687 votes
8
— Great
78%
Charmed
4,754 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,484 votes
8
— Great
77%
RuPaul's Drag Race All Stars
843 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,948 votes
8
— Great
77%
Masters of Sex
2,872 votes
8
— Great
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,458 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,125 votes
8
— Great
76%
A Series of Unfortunate Events
5,055 votes
8
— Great
74%
The Mindy Project
1,965 votes
8
— Great
74%
Designated Survivor
5,640 votes
8
— Great
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,869 votes
8
— Great
73%
The Traitors
254 votes
8
— Great
72%
Dawson's Creek
1,488 votes
8
— Great
72%
Avatar: The Last Airbender
2,394 votes
8
— Great
71%
The Wheel of Time
4,466 votes
8
— Great
71%
The Last Man on Earth
4,463 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,254 votes
8
— Great
70%
The Flight Attendant
3,050 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,227 votes
8
— Great
69%
Glee
8,303 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,099 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,816 votes
8
— Great
61%
RuPaul's Drag Race UK vs the World
166 votes
8
— Great
58%
Secret Invasion
3,598 votes
8
— Great
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,836 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup