Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
marquezl
2
Followers
1
Following
Houston, Texas
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
97
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
The Boys
26,701 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
23,234 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,691 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,544 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,830 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,403 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
14,673 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,697 votes
8
— Great
82%
Castle
11,846 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,516 votes
8
— Great
84%
Invincible
9,146 votes
8
— Great
82%
Fallout
8,100 votes
8
— Great
84%
The Bear
7,928 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,894 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,573 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,415 votes
8
— Great
79%
Reacher
7,005 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,995 votes
8
— Great
85%
Justified
6,549 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,341 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,168 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,713 votes
8
— Great
85%
Shōgun
5,548 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
5,276 votes
8
— Great
85%
Curb Your Enthusiasm
5,129 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,799 votes
8
— Great
80%
The Rookie
4,032 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,521 votes
8
— Great
82%
Slow Horses
3,419 votes
8
— Great
80%
SpongeBob SquarePants
3,376 votes
8
— Great
79%
The Gentlemen
3,029 votes
8
— Great
80%
Eastbound & Down
2,505 votes
8
— Great
73%
Saturday Night Live
2,428 votes
8
— Great
80%
The Dragon Prince
2,070 votes
8
— Great
78%
Tokyo Vice
1,994 votes
8
— Great
81%
Impractical Jokers
1,981 votes
8
— Great
79%
Mayor of Kingstown
1,882 votes
8
— Great
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,870 votes
8
— Great
84%
Gomorra
1,845 votes
8
— Great
79%
RuPaul's Drag Race
1,834 votes
8
— Great
80%
Abbott Elementary
1,660 votes
8
— Great
83%
Young Royals
1,631 votes
8
— Great
81%
Hacks
1,585 votes
8
— Great
86%
The Venture Bros.
1,498 votes
8
— Great
81%
Lessons in Chemistry
1,496 votes
8
— Great
75%
Vice Principals
1,492 votes
8
— Great
85%
X-Men '97
1,427 votes
8
— Great
84%
Letterkenny
1,404 votes
8
— Great
80%
Ghosts
1,192 votes
8
— Great
81%
Bosch: Legacy
1,084 votes
8
— Great
82%
Inside No. 9
1,052 votes
8
— Great
77%
RIPLEY
1,030 votes
8
— Great
81%
Call the Midwife
991 votes
8
— Great
78%
Welcome to Wrexham
945 votes
8
— Great
77%
The Gilded Age
927 votes
8
— Great
78%
One Day
879 votes
8
— Great
80%
FEUD
809 votes
8
— Great
77%
Time
791 votes
8
— Great
82%
Power Book IV: Force
676 votes
8
— Great
79%
Shetland
675 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch