trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Marso
VIP
7
22
followers
Murcia
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
The Wire
15,517 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,104 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,073 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,236 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,130 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,453 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,252 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,406 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,064 votes
9
— Superb
86%
Shōgun
4,282 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,081 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,990 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,636 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,408 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,979 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,473 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,242 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,057 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,134 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,274 votes
9
— Superb
83%
Generation War
733 votes
9
— Superb
83%
Pantheon
627 votes
9
— Superb
83%
Halt and Catch Fire
4,160 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,263 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,390 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,774 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,752 votes
9
— Superb
80%
The Offer
836 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,054 votes
9
— Superb
79%
Weeds
8,114 votes
9
— Superb
77%
The Girls at the Back
117 votes
9
— Superb
77%
The Last Days of Ptolemy Grey
333 votes
9
— Superb
75%
The Collapse
302 votes
9
— Superb
73%
Damnation
340 votes
9
— Superb
70%
A Christmas Carol
311 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup