trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
marteaga
0
followers
Spain
55
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
328
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
78%
Doctor Strange
65,877 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,274 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,500 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,217 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,925 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,702 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,249 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,574 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,733 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,562 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
30,509 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,535 votes
7
— Good
81%
Catch Me If You Can
26,281 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,912 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,239 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,569 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,613 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,557 votes
7
— Good
78%
Star Trek Into Darkness
23,337 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
23,800 votes
7
— Good
70%
Prometheus
24,395 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,270 votes
7
— Good
69%
Divergent
24,016 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,781 votes
7
— Good
73%
Looper
21,792 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,597 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,424 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,179 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,906 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,231 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
20,644 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,046 votes
7
— Good
73%
Furious 7
19,506 votes
7
— Good
68%
Inferno
19,765 votes
7
— Good
68%
The Great Wall
19,725 votes
7
— Good
65%
Baywatch
20,009 votes
7
— Good
69%
Murder on the Orient Express
18,911 votes
7
— Good
66%
Godzilla
19,328 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,453 votes
7
— Good
66%
Transformers: The Last Knight
19,111 votes
7
— Good
71%
In Time
17,435 votes
7
— Good
72%
Jack Reacher
17,188 votes
7
— Good
69%
London Has Fallen
17,538 votes
7
— Good
78%
Me Before You
16,023 votes
7
— Good
75%
Creed
16,320 votes
7
— Good
71%
Fast & Furious 6
16,044 votes
7
— Good
78%
Train to Busan
14,900 votes
7
— Good
72%
The Mask
15,466 votes
7
— Good
75%
Pitch Perfect
14,755 votes
7
— Good
71%
Chappie
15,039 votes
7
— Good
65%
San Andreas
15,622 votes
7
— Good
70%
Ender's Game
14,958 votes
7
— Good
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,083 votes
7
— Good
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,949 votes
7
— Good
72%
Hotel Transylvania 2
14,026 votes
7
— Good
71%
The Good Dinosaur
13,856 votes
7
— Good
63%
Pixels
14,784 votes
7
— Good
74%
RED
13,564 votes
7
— Good
71%
Spy
13,778 votes
7
— Good
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,691 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup