trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Martin
12
followers
Bergen, Norway
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
30
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Lost
32,677 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,928 votes
7
— Good
84%
Community
20,227 votes
7
— Good
84%
South Park
19,163 votes
7
— Good
86%
Dark
16,993 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,471 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,369 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,286 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,322 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,417 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,235 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,127 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,385 votes
7
— Good
76%
See
4,794 votes
7
— Good
81%
For All Mankind
4,502 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,448 votes
7
— Good
75%
Carnival Row
3,981 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,397 votes
7
— Good
75%
The King of Queens
2,898 votes
7
— Good
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,146 votes
7
— Good
65%
Jupiters Legacy
2,076 votes
7
— Good
76%
Solar Opposites
2,055 votes
7
— Good
78%
Masters of the Air
1,703 votes
7
— Good
70%
The Muppets
461 votes
7
— Good
74%
Marvel's Guardians of the Galaxy
358 votes
7
— Good
72%
The Great Norway Adventure
14 votes
7
— Good
56%
Ullared
12 votes
7
— Good
46%
Norway's Got Talent
8 votes
7
— Good
42%
Hvem kan slå Aamodt og Kjus
4 votes
7
— Good
40%
Dialektriket
2 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup