trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
MasterCATZ
VIP
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
33
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Moana
49,048 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,490 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,268 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,819 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,284 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,966 votes
8
— Great
77%
Incredibles 2
23,462 votes
8
— Great
72%
Aladdin
19,095 votes
8
— Great
72%
Bad Moms
18,157 votes
8
— Great
75%
Predestination
14,275 votes
8
— Great
65%
Gemini Man
12,217 votes
8
— Great
67%
Dracula Untold
10,753 votes
8
— Great
70%
The Creator
10,664 votes
8
— Great
65%
The Lost City
10,548 votes
8
— Great
71%
Tag
10,400 votes
8
— Great
73%
Crazy Rich Asians
10,390 votes
8
— Great
68%
The Giver
6,051 votes
8
— Great
62%
Wild Card
3,745 votes
8
— Great
75%
The Hundred-Foot Journey
2,711 votes
8
— Great
71%
The Aeronauts
2,638 votes
8
— Great
67%
No Sudden Move
2,368 votes
8
— Great
69%
The Water Diviner
2,158 votes
8
— Great
63%
SAS: Red Notice
2,121 votes
8
— Great
72%
The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
2,093 votes
8
— Great
66%
Winter's Tale
1,924 votes
8
— Great
69%
The Second Best Exotic Marigold Hotel
1,691 votes
8
— Great
58%
Bliss
1,652 votes
8
— Great
65%
Triple Threat
1,476 votes
8
— Great
64%
Fatale
1,071 votes
8
— Great
58%
Horizon Line
1,068 votes
8
— Great
66%
Paper Planes
374 votes
8
— Great
63%
Alice
371 votes
8
— Great
61%
Last Train to Christmas
226 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup