trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
MasterCATZ
VIP
1
follower
Omicron Persei 8
MasterCATZ
is watching
Ghostbusters: Frozen Empire
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
229
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
87%
Your Name.
14,976 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,870 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,507 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
25,086 votes
9
— Superb
81%
Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl
492 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
18,935 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,197 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
24,580 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Incredibles
35,948 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,356 votes
10
— Totally Ninja!
80%
About Time
14,534 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gone Girl
32,747 votes
8
— Great
80%
Logan
60,746 votes
6
— Fair
80%
Knives Out
32,690 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Moana
48,991 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,252 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,093 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Trek Into Darkness
23,344 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Instant Family
8,111 votes
9
— Superb
77%
The Lego Movie
23,615 votes
10
— Totally Ninja!
77%
What We Do in the Shadows
10,265 votes
2
— Terrible
77%
Incredibles 2
23,430 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,931 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,407 votes
8
— Great
77%
Fury
18,884 votes
5
— Meh
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,049 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Baby Driver
39,836 votes
9
— Superb
76%
Nobody
19,351 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno
1,157 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Cruella
14,246 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,350 votes
5
— Meh
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,746 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,265 votes
7
— Good
76%
Collateral Beauty
10,049 votes
9
— Superb
76%
Rurouni Kenshin Part I: Origins
1,747 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Mauritanian
2,992 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Butler
4,109 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Upgrade
15,251 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Now You See Me
33,593 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Les Misérables
8,420 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Predestination
14,239 votes
8
— Great
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,538 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Frozen
48,218 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Hundred-Foot Journey
2,709 votes
8
— Great
75%
The Book of Life
5,539 votes
7
— Good
75%
Harriet
2,165 votes
9
— Superb
75%
Despicable Me 2
25,479 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gravity
29,794 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Richard Jewell
4,738 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Pete's Dragon
8,104 votes
6
— Fair
74%
War Dogs
19,108 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,605 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Beauty and the Beast
28,539 votes
7
— Good
73%
12 Mighty Orphans
567 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,269 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Call of the Wild
5,008 votes
9
— Superb
73%
The Croods
13,774 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Great Gatsby
15,344 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Passengers
42,206 votes
8
— Great
73%
Waves
1,018 votes
1
— Weak Sauce :(
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup