trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Matt
0
followers
Los Angeles, CA
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
87
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,848 votes
4
— Poor
79%
Deadpool 2
40,644 votes
3
— Bad
79%
Dune
36,655 votes
9
— Superb
81%
The Fifth Element
23,737 votes
9
— Superb
81%
Oppenheimer
21,467 votes
8
— Great
83%
Dune: Part Two
17,541 votes
9
— Superb
75%
Elf
14,581 votes
9
— Superb
77%
The Girl with the Dragon Tattoo
13,524 votes
8
— Great
64%
The Interview
12,555 votes
6
— Fair
76%
Moneyball
10,474 votes
8
— Great
75%
Poor Things
8,896 votes
8
— Great
73%
Killers of the Flower Moon
8,372 votes
8
— Great
64%
Leave the World Behind
7,917 votes
7
— Good
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
7,546 votes
2
— Terrible
69%
Event Horizon
7,266 votes
5
— Meh
72%
The Fall Guy
6,838 votes
7
— Good
66%
The Killer
6,796 votes
5
— Meh
69%
Civil War
6,701 votes
8
— Great
77%
Godzilla Minus One
6,610 votes
8
— Great
70%
Saltburn
6,083 votes
7
— Good
79%
Society of the Snow
5,566 votes
7
— Good
77%
The Holdovers
5,364 votes
8
— Great
77%
WarGames
4,882 votes
7
— Good
77%
Primal Fear
4,780 votes
6
— Fair
71%
Conan the Barbarian
4,128 votes
8
— Great
70%
The Ides of March
3,910 votes
7
— Good
75%
American Fiction
3,584 votes
8
— Great
75%
Adaptation.
3,503 votes
9
— Superb
69%
The Zone of Interest
3,431 votes
9
— Superb
65%
Halloween
3,310 votes
6
— Fair
68%
Challengers
3,154 votes
8
— Great
71%
The Firm
3,145 votes
7
— Good
66%
Dream Scenario
3,085 votes
6
— Fair
65%
Ferrari
2,974 votes
7
— Good
63%
Jaws 2
2,623 votes
6
— Fair
67%
Marie Antoinette
2,492 votes
7
— Good
70%
The Pelican Brief
2,385 votes
7
— Good
58%
Silent Night
2,365 votes
3
— Bad
61%
Immaculate
2,316 votes
6
— Fair
75%
The Last Emperor
2,160 votes
8
— Great
66%
May December
1,752 votes
7
— Good
64%
The Informant!
1,663 votes
7
— Good
73%
Queen & Slim
1,632 votes
8
— Great
68%
We Own the Night
1,619 votes
7
— Good
63%
Maestro
1,523 votes
7
— Good
74%
Three Days of the Condor
1,490 votes
9
— Superb
78%
Where Eagles Dare
1,386 votes
7
— Good
63%
Fair Play
1,164 votes
7
— Good
72%
NYAD
1,119 votes
7
— Good
68%
Can't Hardly Wait
1,091 votes
8
— Great
75%
Bringing Up Baby
1,030 votes
9
— Superb
81%
Nine Queens
993 votes
8
— Great
74%
The Vanishing
968 votes
7
— Good
57%
Drive-Away Dolls
867 votes
5
— Meh
68%
Two Lovers
709 votes
7
— Good
57%
Eileen
705 votes
7
— Good
84%
Stop Making Sense
683 votes
9
— Superb
62%
Birth
667 votes
6
— Fair
84%
20 Days in Mariupol
585 votes
8
— Great
68%
The Grifters
507 votes
5
— Meh
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup