trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Matt D
VIP
4
3
followers
Vineland, New Jersey
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
79
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Parasite
33,998 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
17,245 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,177 votes
9
— Superb
81%
Oppenheimer
21,304 votes
9
— Superb
80%
Yung Lean: In My Head
30 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gone Girl
32,729 votes
8
— Great
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,412 votes
8
— Great
79%
Taxi Driver
14,626 votes
4
— Poor
79%
National Lampoon's Christmas Vacation
10,178 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,984 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,505 votes
9
— Superb
79%
John Wick
51,219 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,111 votes
8
— Great
78%
Kelce
126 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Predator
13,878 votes
8
— Great
78%
Jaws
14,014 votes
6
— Fair
77%
Godzilla Minus One
6,389 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,630 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,230 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,736 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,383 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,027 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,383 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 4
16,410 votes
9
— Superb
76%
The Batman
26,331 votes
7
— Good
76%
28 Days Later
14,126 votes
4
— Poor
75%
Sicario
23,930 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,412 votes
6
— Fair
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,925 votes
8
— Great
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,524 votes
6
— Fair
73%
Prey
12,697 votes
9
— Superb
73%
Underworld
11,229 votes
6
— Fair
73%
Missing
3,516 votes
8
— Great
73%
A Quiet Place Part II
13,801 votes
8
— Great
72%
Tenet
25,580 votes
6
— Fair
72%
The Fall Guy
6,499 votes
8
— Great
72%
The Cabin in the Woods
15,689 votes
8
— Great
71%
The Invisible Man
14,214 votes
6
— Fair
71%
Monkey Man
3,343 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,476 votes
7
— Good
71%
Resident Evil
12,640 votes
8
— Great
70%
Underworld: Evolution
7,935 votes
8
— Great
70%
28 Weeks Later
8,365 votes
6
— Fair
70%
Black Widow
23,986 votes
5
— Meh
69%
Barbie
19,266 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
Underworld: Blood Wars
13,817 votes
5
— Meh
69%
Underworld: Awakening
8,075 votes
4
— Poor
69%
Civil War
6,409 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,878 votes
9
— Superb
68%
Challengers
3,029 votes
7
— Good
68%
Black Tar Heroin: The Dark End of the Street
27 votes
6
— Fair
67%
M3GAN
8,451 votes
7
— Good
67%
Fall
6,269 votes
7
— Good
67%
Resident Evil: Apocalypse
9,049 votes
6
— Fair
66%
Resident Evil: Extinction
8,776 votes
8
— Great
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,608 votes
8
— Great
66%
No Hard Feelings
8,825 votes
7
— Good
66%
Ambulance
6,896 votes
6
— Fair
64%
Fifty Shades Darker
13,212 votes
3
— Bad
64%
Thor: Love and Thunder
18,193 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup