trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Max
8
followers
Omicron Persei 8
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
62
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,473 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,139 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,357 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,334 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,212 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,494 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,315 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,791 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,323 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,841 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,442 votes
7
— Good
85%
Yellowstone
4,870 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,033 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,615 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,727 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,251 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,090 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,515 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,412 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,079 votes
8
— Great
84%
Suits
24,290 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,121 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,879 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,940 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,398 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,473 votes
6
— Fair
82%
The Night Of
5,888 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
9,797 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,285 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,340 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,793 votes
4
— Poor
81%
How I Met Your Mother
41,546 votes
7
— Good
80%
Black Bird
3,104 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,982 votes
2
— Terrible
79%
The Big Bang Theory
61,088 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
The Witcher
19,512 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,475 votes
6
— Fair
78%
The Spy
1,283 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,750 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,678 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
True Blood
15,635 votes
3
— Bad
78%
The Magicians
5,181 votes
8
— Great
78%
And Then There Were None
2,042 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Smallville
8,185 votes
7
— Good
77%
Your Honor
2,565 votes
6
— Fair
76%
You
10,174 votes
8
— Great
76%
See
4,820 votes
4
— Poor
76%
Dexter: New Blood
4,240 votes
6
— Fair
75%
Pretty Little Liars
8,906 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Baby Reindeer
3,072 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Last Ship
5,587 votes
5
— Meh
75%
Arrow
31,975 votes
6
— Fair
74%
Servant
2,379 votes
4
— Poor
72%
Kyle XY
1,948 votes
9
— Superb
71%
The Wheel of Time
4,463 votes
7
— Good
71%
The Whispers
769 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Manifest
4,518 votes
4
— Poor
71%
The Last Man on Earth
4,459 votes
2
— Terrible
70%
Messiah
1,504 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Hello Ladies
851 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup