trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mayhem26
VIP
0
followers
Spain
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
56
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,680 votes
9
— Superb
89%
The World at War
444 votes
9
— Superb
89%
The West Wing
3,833 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,215 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,392 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,113 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,436 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,601 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,938 votes
9
— Superb
85%
Yellowstone
4,896 votes
9
— Superb
85%
The Bear
6,720 votes
9
— Superb
84%
1883
2,808 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,507 votes
9
— Superb
84%
Line of Duty
2,229 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,561 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,122 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,418 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,551 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,177 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,143 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,924 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,948 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,739 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,823 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,273 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,486 votes
9
— Superb
82%
The Night Of
5,899 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,831 votes
9
— Superb
82%
The Last Kingdom
5,522 votes
9
— Superb
82%
Warrior
2,020 votes
9
— Superb
82%
24
11,255 votes
9
— Superb
81%
Entourage
6,074 votes
9
— Superb
81%
Bosch: Legacy
1,028 votes
9
— Superb
81%
For All Mankind
4,561 votes
9
— Superb
81%
Slow Horses
2,966 votes
9
— Superb
81%
Silo
5,369 votes
9
— Superb
80%
Horizon: Covid Report
6 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,161 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,556 votes
9
— Superb
78%
Tokyo Vice
1,820 votes
9
— Superb
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,424 votes
9
— Superb
78%
The Deuce
1,620 votes
9
— Superb
78%
The Spy
1,284 votes
9
— Superb
77%
Marco Polo
3,971 votes
9
— Superb
77%
The Pillars of the Earth
1,481 votes
9
— Superb
77%
Foundation
5,277 votes
9
— Superb
75%
Ballers
2,932 votes
9
— Superb
75%
The Alienist
2,728 votes
9
— Superb
75%
The White Queen
1,199 votes
9
— Superb
75%
SIX
917 votes
9
— Superb
74%
Fourth Millennium
24 votes
9
— Superb
74%
Conquistadores: Adventum
31 votes
9
— Superb
74%
Criminal: United Kingdom
794 votes
9
— Superb
74%
The White Princess
633 votes
9
— Superb
70%
The Continental: From the World of John Wick
1,691 votes
9
— Superb
70%
World Without End
388 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup