trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mayhem26
VIP
0
followers
Spain
48
Mayhem26
is watching
Tokyo Vice
2x07
"The War at Home"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
196
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,764 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,584 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,264 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,239 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Cosmos
5,082 votes
7
— Good
89%
The World at War
444 votes
9
— Superb
89%
The West Wing
3,836 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,625 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,237 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,393 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,333 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Deadwood
5,118 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,983 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,803 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,446 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,357 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,126 votes
8
— Great
85%
Shōgun
4,468 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,622 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,119 votes
8
— Great
85%
Rome
6,808 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,053 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,711 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,686 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,950 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,225 votes
8
— Great
85%
Yellowstone
4,905 votes
9
— Superb
85%
The Bear
6,755 votes
9
— Superb
84%
1883
2,811 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,558 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,278 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Line of Duty
2,233 votes
9
— Superb
84%
Gomorra
1,807 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,581 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,124 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,422 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,143 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,574 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,185 votes
9
— Superb
84%
Snowfall
1,725 votes
8
— Great
84%
Generation Kill
2,372 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,682 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,152 votes
9
— Superb
84%
Apocalypse: World War II
266 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Banshee
7,529 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,941 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,952 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,747 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,732 votes
8
— Great
83%
I, Claudius
273 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Crown
7,230 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,837 votes
9
— Superb
82%
The Unit
1,422 votes
8
— Great
82%
Billions
5,466 votes
7
— Good
82%
Bosch
3,235 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Knick
2,879 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broadchurch
5,922 votes
7
— Good
82%
Californication
11,277 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,495 votes
9
— Superb
82%
Big Little Lies
7,079 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup