trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Andrea
VIP
11
8
followers
Italy
46
Andrea
is watching
Sweet Tooth
3x08
"This Is a Story"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
359
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
92%
Breaking Bad
97,080 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,467 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,494 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,137 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
25,961 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
130,938 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
24,967 votes
8
— Great
87%
The Shield
4,373 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,656 votes
7
— Good
87%
Succession
8,181 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,092 votes
6
— Fair
86%
The Office
27,260 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,067 votes
6
— Fair
86%
Dark
16,979 votes
8
— Great
86%
Oz
3,179 votes
9
— Superb
85%
Boston Legal
2,223 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,048 votes
7
— Good
85%
House
29,895 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,940 votes
9
— Superb
85%
The Bridge
2,736 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,583 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,852 votes
9
— Superb
85%
The Bureau
685 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,104 votes
7
— Good
85%
Friends
41,278 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,093 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,613 votes
6
— Fair
85%
Romanzo Criminale
386 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,197 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,056 votes
3
— Bad
84%
Arrested Development
12,571 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,425 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,082 votes
6
— Fair
84%
Spartacus
11,386 votes
7
— Good
84%
Dexter
38,963 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,104 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,608 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,050 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,915 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,314 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,488 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,914 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,028 votes
9
— Superb
83%
Happy Valley
1,892 votes
8
— Great
82%
Billions
5,426 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,213 votes
8
— Great
82%
Strike Back
2,391 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,890 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,444 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mare of Easttown
5,270 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,205 votes
9
— Superb
82%
The Night Of
5,859 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,796 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,366 votes
6
— Fair
82%
Money Heist
17,193 votes
6
— Fair
82%
Unbelievable
3,478 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Castle
11,659 votes
8
— Great
82%
Animal Kingdom
2,013 votes
7
— Good
82%
24
11,219 votes
9
— Superb
81%
Life
1,758 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup