Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
mbol72
0
Followers
0
Following
Schipluiden, South Holland
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
138
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
88%
The Dark Knight
77,064 votes
8
— Great
85%
Interstellar
75,521 votes
8
— Great
86%
Inception
73,930 votes
8
— Great
87%
The Matrix
63,545 votes
8
— Great
77%
Arrival
58,012 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
57,368 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
53,881 votes
8
— Great
81%
The Martian
53,103 votes
8
— Great
87%
Fight Club
51,267 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
50,506 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
50,099 votes
8
— Great
79%
Moana
49,926 votes
8
— Great
81%
Joker
48,848 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,830 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,978 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
41,296 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
41,080 votes
8
— Great
82%
Up
39,859 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,821 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,802 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,375 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
37,372 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
35,821 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,943 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,739 votes
8
— Great
75%
Now You See Me
34,228 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
33,050 votes
8
— Great
84%
Coco
32,508 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
32,320 votes
8
— Great
75%
Finding Dory
30,810 votes
8
— Great
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
30,451 votes
8
— Great
75%
Gravity
30,314 votes
8
— Great
83%
The Prestige
30,276 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,474 votes
8
— Great
88%
The Godfather
29,349 votes
8
— Great
77%
Wreck-It Ralph
29,020 votes
8
— Great
84%
Alien
28,920 votes
8
— Great
71%
The Amazing Spider-Man
28,873 votes
8
— Great
74%
Beauty and the Beast
28,839 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
28,615 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,890 votes
8
— Great
76%
The Batman
27,639 votes
8
— Great
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,396 votes
8
— Great
81%
Top Gun: Maverick
26,291 votes
8
— Great
85%
Terminator 2: Judgment Day
26,168 votes
8
— Great
84%
Whiplash
25,627 votes
8
— Great
81%
1917
25,531 votes
8
— Great
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,197 votes
8
— Great
81%
Back to the Future Part II
24,892 votes
8
— Great
77%
Skyfall
24,717 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
24,024 votes
8
— Great
74%
The Hitman's Bodyguard
23,911 votes
8
— Great
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,676 votes
8
— Great
83%
Hidden Figures
23,583 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,772 votes
8
— Great
70%
Solo: A Star Wars Story
22,548 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
22,222 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,102 votes
8
— Great
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,885 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,858 votes
8
— Great
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch