trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Media-Vilaga
0
followers
Hungary
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
35
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
The Hunger Games
39,440 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,623 votes
9
— Superb
76%
The Hangover
27,459 votes
10
— Totally Ninja!
72%
We're the Millers
17,493 votes
8
— Great
67%
The Hangover Part II
16,192 votes
7
— Good
75%
Pitch Perfect
14,730 votes
8
— Great
65%
This Is the End
14,560 votes
5
— Meh
63%
The Hangover Part III
13,513 votes
8
— Great
56%
Green Lantern
13,519 votes
5
— Meh
69%
Friends with Benefits
10,976 votes
8
— Great
65%
Jumper
9,835 votes
5
— Meh
65%
Grown Ups
9,149 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Heat
8,667 votes
9
— Superb
70%
Meet the Parents
8,493 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dirty Dancing
8,130 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Grown Ups 2
7,415 votes
6
— Fair
70%
Blended
6,999 votes
9
— Superb
76%
End of Watch
6,635 votes
8
— Great
65%
Meet the Fockers
6,831 votes
8
— Great
58%
Sex Tape
6,730 votes
8
— Great
73%
Marley & Me
5,544 votes
10
— Totally Ninja!
64%
17 Again
5,815 votes
6
— Fair
66%
The Change-Up
5,279 votes
4
— Poor
66%
High School Musical
5,042 votes
9
— Superb
65%
This Is 40
4,848 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Little Fockers
4,342 votes
6
— Fair
66%
High School Musical 2
3,742 votes
9
— Superb
65%
High School Musical 3: Senior Year
3,210 votes
9
— Superb
53%
Chernobyl Diaries
2,238 votes
8
— Great
62%
The Big Wedding
1,793 votes
8
— Great
73%
Now Is Good
978 votes
10
— Totally Ninja!
59%
First Daughter
818 votes
6
— Fair
65%
Blind Dating
322 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Class
245 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Beautiful Person
160 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup