trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
MeowMeowFuzzyface
VIP
5
14
followers
Manchester
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
256
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
92%
Breaking Bad
96,813 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,407 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,686 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,075 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,820 votes
7
— Good
91%
Planet Earth II
2,597 votes
9
— Superb
90%
Blue Planet II
1,085 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,053 votes
7
— Good
89%
Game of Thrones
130,659 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
46,998 votes
8
— Great
88%
Our Planet
1,518 votes
6
— Fair
88%
The Hunt
220 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Seven Worlds, One Planet
352 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,208 votes
8
— Great
87%
Nathan for You
1,818 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
24,838 votes
8
— Great
87%
The Blue Planet
877 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,666 votes
7
— Good
87%
The Shield
4,353 votes
8
— Great
87%
Succession
8,102 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,361 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,109 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Last Dance
3,503 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Deadwood
5,078 votes
8
— Great
86%
The Green Planet
176 votes
7
— Good
86%
The Office
27,111 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
8,659 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,615 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,459 votes
9
— Superb
86%
When They See Us
3,549 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,634 votes
6
— Fair
86%
Fargo
15,294 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,073 votes
5
— Meh
86%
The IT Crowd
13,045 votes
7
— Good
86%
Shōgun
3,703 votes
7
— Good
86%
Heartstopper
2,912 votes
7
— Good
86%
Dark
16,898 votes
6
— Fair
86%
Peep Show
2,220 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,127 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,007 votes
5
— Meh
85%
The Expanse
12,891 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,321 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,252 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,613 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
5,981 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,640 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,811 votes
7
— Good
85%
Friends
41,166 votes
6
— Fair
85%
The Thick of It
979 votes
8
— Great
85%
Dynasties
304 votes
8
— Great
85%
True Detective
20,994 votes
8
— Great
85%
Justified
6,392 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,600 votes
7
— Good
85%
A Perfect Planet
228 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,389 votes
9
— Superb
85%
It's a Sin
1,010 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,522 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,451 votes
6
— Fair
84%
House of Cards
24,156 votes
6
— Fair
84%
Primal
1,144 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup