Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ali Huseynli
0
Followers
0
Following
Baku, Baku City
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
100,785 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
134,620 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,287 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
29,989 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
27,576 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
19,004 votes
10
— Totally Ninja!
84%
As If
217 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
26,571 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mr. Bean
3,760 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
10,180 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Prens
76 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Ethos
320 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Innocent
199 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Müdür Ne'aptın ?
7 votes
10
— Totally Ninja!
76%
TOLGSHOW
15 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arkadasim Hosgeldin
19 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Comedians in Cars Getting Coffee
749 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Komedi Dükkanı
12 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Sex, Explained
310 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Time Goes By
42 votes
10
— Totally Ninja!
70%
A Round of Applause
43 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Emily in Paris
3,373 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
2,024 votes
10
— Totally Ninja!
66%
İki Aile
3 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Tolgshow Filtresiz
5 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Çok Güzel Hareketler Bunlar
21 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Sihirli Annem
13 votes
10
— Totally Ninja!
43%
Selena
10 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch