trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mg_grey
12
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
111
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,495 votes
7
— Good
90%
Frieren: Beyond Journey's End
1,055 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,359 votes
6
— Fair
90%
Firefly
17,609 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,363 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,217 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,138 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,778 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,511 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
14,319 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,141 votes
7
— Good
87%
Death Note
15,797 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,697 votes
7
— Good
86%
The Office
27,460 votes
4
— Poor
86%
Futurama
19,617 votes
7
— Good
85%
House
29,993 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,848 votes
6
— Fair
85%
Jujutsu Kaisen
3,938 votes
6
— Fair
85%
Friends
41,447 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,048 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,735 votes
7
— Good
84%
Samurai Champloo
2,758 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,520 votes
7
— Good
84%
Invader ZIM
1,123 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,793 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,679 votes
6
— Fair
84%
Suits
24,294 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,943 votes
7
— Good
83%
Fullmetal Alchemist
3,848 votes
6
— Fair
82%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,404 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,723 votes
6
— Fair
82%
Dong Yi
50 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,341 votes
6
— Fair
81%
Bob's Burgers
7,343 votes
8
— Great
81%
Parasyte -the maxim-
2,934 votes
7
— Good
81%
Lost
32,790 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,556 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,934 votes
6
— Fair
80%
We Bare Bears
734 votes
8
— Great
80%
Psycho-Pass
1,898 votes
7
— Good
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,148 votes
7
— Good
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,020 votes
6
— Fair
79%
Death Parade
2,062 votes
8
— Great
79%
My Teen Romantic Comedy SNAFU
823 votes
7
— Good
79%
Grey's Anatomy
14,783 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,985 votes
6
— Fair
79%
The Walking Dead
65,866 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
61,097 votes
6
— Fair
79%
American Horror Story
19,239 votes
7
— Good
79%
School Babysitters
178 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Meteor Garden
46 votes
7
— Good
79%
Dollhouse
4,139 votes
7
— Good
78%
No Game No Life
2,368 votes
7
— Good
78%
Terror in Resonance
1,415 votes
9
— Superb
78%
Space Dandy
507 votes
7
— Good
78%
DARKER THAN BLACK
1,037 votes
6
— Fair
77%
Full Metal Panic!
616 votes
6
— Fair
77%
New Girl
15,479 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,217 votes
7
— Good
77%
Masters of Sex
2,872 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup