trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Michael
0
followers
The Bronx, New York
50
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
23
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
83%
Guardians of the Galaxy
96,470 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,016 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Thor: Ragnarok
48,980 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,843 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
47,097 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,360 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ant-Man
44,507 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,245 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,562 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,382 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,368 votes
8
— Great
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,611 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,219 votes
6
— Fair
64%
The Meg
16,245 votes
6
— Fair
70%
Us
15,410 votes
3
— Bad
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,296 votes
4
— Poor
64%
Pacific Rim: Uprising
13,871 votes
6
— Fair
62%
The Predator
11,989 votes
6
— Fair
60%
Hellboy
9,445 votes
6
— Fair
71%
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
8,809 votes
6
— Fair
79%
The Ten Commandments
2,161 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Triple Threat
1,473 votes
7
— Good
62%
Avengers Confidential: Black Widow & Punisher
598 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup