trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Migou
6
followers
Switzerland
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
119
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,999 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,724 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,830 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,097 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,679 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,928 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,351 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,743 votes
8
— Great
86%
The Office
27,284 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,626 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,800 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,438 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,094 votes
7
— Good
84%
The Boys
23,955 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,928 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,074 votes
9
— Superb
84%
Community
20,228 votes
7
— Good
77%
The 100
20,075 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,428 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,189 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,660 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,782 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,054 votes
9
— Superb
86%
Dark
16,994 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,502 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,109 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,473 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,443 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,358 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,064 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,860 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,064 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,075 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,680 votes
6
— Fair
83%
Orphan Black
12,317 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,371 votes
8
— Great
82%
Californication
11,255 votes
9
— Superb
82%
24
11,221 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,730 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,286 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,287 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,799 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,656 votes
9
— Superb
68%
Revolution
7,632 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,489 votes
8
— Great
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,222 votes
6
— Fair
69%
Obi-Wan Kenobi
7,197 votes
5
— Meh
79%
Legion
6,953 votes
9
— Superb
73%
The Following
6,822 votes
9
— Superb
78%
The Man in the High Castle
6,803 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,649 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,525 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,441 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,250 votes
9
— Superb
82%
The Night Of
5,865 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,642 votes
9
— Superb
81%
Ray Donovan
5,629 votes
9
— Superb
76%
Almost Human
5,379 votes
7
— Good
73%
Sleepy Hollow
5,249 votes
7
— Good
91%
Planet Earth
4,702 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup